DISTAR Diamantový kotúč Ø 125 GRES MASTER DISTAR Diamantový kotúč ? 125 GRES MASTER

Kód: 11115160010
Značka: DISTAR
€29,40 / ks €24,50 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Rýchlejšie to už nejde.
Každý rok sa vymýšľajú nové typy žulových dlaždíc so zvýšenou mrazuvzdornosťou, odolnosťou proti oderu. Čoraz častejšie sa používa porcelánový gres s hrúbkou 14,20 mm. Takéto materiály je veľmi ťažké rezať bežnými diamantovými kotúčmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

DISTAR Diamantový kotúč Ø 125 GRES MASTER

Rýchlejšie to už nejde.
Každý rok sa vymýšľajú nové typy žulových dlaždíc so zvýšenou mrazuvzdornosťou, odolnosťou proti oderu. Čoraz častejšie sa používa porcelánový gres s hrúbkou 14,20 mm. Takéto materiály je veľmi ťažké rezať bežnými diamantovými kotúčmi. Počas rezu dochádza k horeniu, deformácii čepele, zastaveniu.
Čepeľ Gres Master je navrhnutá špeciálne pre takéto zložité aplikačné podmienky. Evolventné turbodrážky diamantovej nosnej vrstvy sú účinne zapustené do odolného materiálu a ochladzujú tak zónu rezu. Čepeľ jemne preniká aj do toho najhrubšieho gresu.
Vďaka tomuto vysokému výkonu je to najrýchlejšia čepeľ z celej rady Distar. Čepeľ reže aj obyčajný porcelánový gres, ale pri veľmi vysokej rýchlosti.
Kvalita hrany je horšia ako u čepelí Esthete a Decor Slim, ale veľmi často sa takáto čistota nevyžaduje, najmä tam, kde je spoj dlaždíc prekrytý lištou.
Dostupné v priemeroch 115, 125 mm. Používa sa na uhlovej brúske bez použitia chladiacej kvapaliny.

Dodatočné parametre

Kategória: Rezné kotúče
Hmotnosť: 5 kg
Výrobca: DISTAR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Stc-Mt.sk nájdete na GLAMI.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk – Porovnanie cien