94 položiek celkom
6109 4cz racna s rotacnou rukovatou 1 2
€81,60 / ks

1/2 "Račňa s rotačnou rukoväťou

Kód: 4CZ-124-11
Hore
Ďalšie produkty

Úspech dobre udržiavanej záhrady závisí od mnohých faktorov. Najdôležitejšie je správne hnojenie a starostlivosť o výsadby či trávnik. Bez správneho zavlažovania pôdy sa však všetko úsilie môže skončiť neúspechom. Jedným z odporúčaných spôsobov, ako udržať pôdu a rastliny vlhké, je ich kropenie. Tu sa vám zídu špeciálne náradie, akým je napríklad záhradný zavlažovač.

Naša ponuka zahŕňa produkty od renomovaných značiek ako Verto, Top Tools alebo Topex. Špecializujú sa na výrobu náradia a príslušenstva užitočného v domácnosti a záhrade. Oceňujú ich profesionáli aj fanúšikovia. Sú vyrobené z odolných materiálov, aby bolo vykonávanie konkrétnych úloh čo najjednoduchšie.

Medzi mnohými návrhmi nájdete rôzne modely postrekovačov, ktoré vám umožnia optimálne navlhčiť rastliny a pôdu vo vašej záhrade alebo pozemku. Jedným zo zaujímavejších riešení je sektorový zavlažovač, ktorý je ideálny pre trávniky. V prípade väčších plôch môžete nastaviť niekoľko takýchto produktov tak, aby bol celý priestor pokropený súčasne. Ďalším návrhom, ktorý pomôže udržať trávnik vlhký, je oscilačný záhradný postrekovač. Má nastavenie tlaku, ktoré vám umožňuje prispôsobiť pokrytie povrchu, ktorý sa má striekať.

Ďalšou zaujímavou ponukou je striekacia pištoľ, ktorá sa pripája k záhradnej hadici. Pištoľový zavlažovač môže mať rôzne hroty alebo krúžok, ktorým je možné nastaviť silu a typ spreja.

V tejto kategórii nájdete aj špeciálne zostavené sady zavlažovačov. Zaujímavým riešením sú aj flexibilné hadice, ktoré vám umožnia pohodlne polievať a kropiť aj tie najodľahlejšie miesta v záhrade.

Najdete nás i na MALL.SK Stc-Mt.sk nájdete na GLAMI.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk – Porovnanie cien