Brúsky

Najpredávanejšie

111 položiek celkom
3667 bruska na vrtaky bv13
€1 101,90 / ks
Kód: BV001
3670 bruska na vrtaky bv26
€2 408,70 / ks
Kód: BV002
3673 bruska na vrtaky bv26 max
€2 988,10 / ks
Kód: BV003
3010 flex le 9 11 125 l boxx
€195,50 / ks
Kód: 436.739
Kód: 429.856
Hore
Ďalšie produkty

Od 500 do celých 2600 wattov – rad sieťových uhlových brúsok pokrýva všetky aplikácie.Uhlové brúsky sú k dispozícii s variabilným nastavením rýchlosti a bez nich, bezpečnostnými prvkami, ako je bočná rukoväť Soft-Vib tlmiaca vibrácie, ochrana proti spätnému rázu atď.

Akumulátorové uhlové brúsky pre mobilné použitie s najvyššou výbavou: variabilné otáčky, elektronická rýchlo-brzda a anti-kickback chrániaca pri zablokovaní nástroja. Všetky akumulátorové stroje sú vybavené bezuhlíkovými EC motormi s vyššou účinnosťou a dlhšou životnosťou.

Ak chcete získať dokonale hladký povrch, ktorý bude vhodný na lakovanie, použite excentrickú brúsku. Zaujímavým riešením sú aj uhlové brúsky. Sú ideálne na prácu s tvrdými materiálmi, ako je tehla, betón alebo kov. Uhlová brúska dokáže bez problémov prerezať aj kovovú výstuž.

Ak však často pracujete s menšími dielmi, ktoré vyžadujú vysokú presnosť, budete potrebovať stolnú brúsku. Toto zariadenie umožňuje voľnosť pohybu oboch rúk. V závislosti od modelu je možné tento typ náradia použiť na ostrenie reťazí benzínových a elektrických píl alebo na brúsenie špecifických prvkov vyrobených z materiálov rôznej tvrdosti.

V našej ponuke je aj brúska na omietku. Je nenahraditeľný pri renovácii, kedy sa na steny dáva omietka. S jeho pomocou môžete rýchlo vyrovnať povrch stien.

K dispozícii sú aj sieťové a akumulátorové brúsky.

Nástenná a stropná brúska Jednoduché použitie, rozmanitosť použitia a spoľahlivá kvalita, vždy predstavovala optimálnu šikovnosť, dobrú rovnováhu a dokonalé pracovné výsledky.

U nás nájdete v segmente brúsok s dlhým krkom, ktorý ponúka na trhu kompletný balík žiráf: od akumulátorových až po sieťové brúsky s dlhým krkom, brúsky na betón a šikovné brúsky na sadrokartón. Spolu s dielenskými vysávačmi, brúsnym príslušenstvom, malými brúskami, vŕtačkami a skrutkovačmi, miešadlami, pílami a lampami je výsledkom dokonalý systém pre maliarov a sadrokartónov.

Najdete nás i na MALL.SK Najdete nás i na MALL.SK