163 položiek celkom
58G024 BGH TD2 K01 pl
€117,20 / ks

Efektívny skrutkovač spolupracujúci s 18 V Li-Ion batériami GRAPHITE Energy+ .Je určený na skrutkovanie a uvolňovanie skrutiek z dreva, kovu a plastov.

Kód: 58G024
2878 graphite 1300w elektricky hoblik sirka
ZADARMOZADARMO
€106 / ks

GRAPHITE Elektrický hoblík na drevo. Pre dokonale hladké drevo s minimálnym úsilím. Výkon 1300W, napájanie 230W-50Hz, ergonomické pogumované rukoväte, otvor na odsávanie hoblín,...

Kód: 59G680
2896 graphite 1800w pokosova pila 254x30mm
€276,70 –13 %
€239 / ks

Pokosová píla GRAPHITE s funkciou posuvu hlavy, poháňaná 1800W motorom, určená na presné rezanie veľkých kusov dreva a materiálov na báze dreva

Kód: 59G812
2893 graphite 1800w pokosova pila 210mm Kód: 59G806
2560 graphite aku skrutkovac 43619 v Kód: 58G151
5581 7 graphite aku taviaca pistol energy 18v
€43,80 / ks

Lepiaca pištoľ na tyčinky s priemerom 11 mm. Používa sa na lepenie materiálov ako: papier, koža, textílie, lepenka, plasty, drevo, kov, korok, kameň. Šikovné puzdro odolné voči...

Kód: 58G040
Hore
Ďalšie produkty

Všetky stroje potrebné na prácu v dielni či už ako profesionál alebo domáci kutil nájdete u nás v eshope.

1. Brúsky uhlové

Uhlové brúsky sú k dispozícii s variabilným nastavením rýchlosti aj bez neho, s bezpečnostnými prvkami, ako je bočná rukoväť Soft-Vib tlmiaca vibrácie, ochrana proti spätnému rázu atď.

2. Brúsky

Brúsky sú široko používané pri renovačných, stavebných a opravárenských prácach. V závislosti od druhu a použitého brúsneho materiálu ich môžete použiť na odstránenie starej vrstvy farby alebo laku z dreva alebo kovu. Vďaka tomu pripravíte daný povrch na ďalšie renovačné práce.

V tejto kategórii nájdete rôzne druhy vŕtačiek: stĺpové, ručné, stolové. Jedná sa asi najdôležitejší stroj v každej dielni, servise, pivnici, všade, kde sa niečo robí. Pre profesionálov až po hobby stroje.

3. Píly

Ako pri každom náradí je pre úspech rozhodujúci výber vhodnej píly a vhodného pílového kotúča. Kategória píl zahŕňa ponorné píly, kotúčové stolové píly, špirálové píly a pásové píly v rôznych veľkostiach a výkonových kategóriách pre ambicióznych začiatočníkov a náročných profesionálov.

4. AKU stroje

Akumulátorové náradie sa stalo nepostrádateľnou výbavou každého, kto sa pohybuje mimo svojej dielne. V ponuke nájdete akýkoľvek druh AKU-strojov: píly, brúsky, vŕtačky, skrutkovače, kompresory a mnoho ďalších. V ponuke máme hlavne produkty značiek FLEX a  Graphite.

5. Vysávače

Maximálny výkon v boji proti prachu, nečistotám a škodlivým látkam. Nová generácia vysávačov radu VCE zaujme svojou technologickou prevahou, výrazne zníženým prevádzkovým hlukom a robustnou, kompaktnou konštrukciou pre väčšiu stabilitu a jednoduchú manipuláciu. Ideálne na použitie na stavenisku, v dielni alebo v priemysle. V ponuke vysávače značiek GRAPHITE, FLEX, CLEANCraft.

6. Frézy

Frézy sú nevyhnutnosťou na každom mieste, kde sa pracuje s drevom. Bez ohľadu na to, či spracovávate drevo profesionálne alebo je to len váš koníček, v našej ponuke nájdete produkt ideálne vyhovujúci vašim potrebám.

7. Kompresory

Olejový kompresor patrí medzi zariadenia, ktoré by sa mali nachádzať nielen v každej opravovni, ale aj v domácich či hobby dielňach. Je široko používaný pri rôznych typoch prác: stavebných, opravárenských alebo hobby. Kompresor je možné použiť aj na pohon pneumatického náradia, ako sú airbrushe, brúsky alebo zariadenia určené na lakovanie a omietanie striekaním, ale aj pieskovanie.

Najdete nás i na MALL.SK Stc-Mt.sk nájdete na GLAMI.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk – Porovnanie cien