Rezné kotúče s priemerom 180 mm

Ponúkame široký výber rezných kotúčov s priemerom 180 mm pre profesionálne aj domáce použitie. Naše kotúče sú navrhnuté pre optimálnu presnosť a dlhú životnosť, či už pracujete s kovom, drevom alebo inými materiálmi. Vyberte si kotúče pre uhlové brúsky, stolné píly a ďalšie nástroje podľa vašich potrieb. Zaručujeme kvalitu a výkonnosť.

4 položiek celkom
6325 distar diamantovy kotuc 180 hard ceramisc 1 4x25 4
–13 %
€44,30 / ks

Je určený na vysokokvalitné rezanie keramických dlaždíc s dekoratívnym náterom aj bez neho, ako aj porcelánovej kameniny.

Kód: 11120048014

V našej ponuke nájdete široký výber rezných kotúčov rôznych značiek a typov, vrátane obľúbenej značky Distar. Ponúkame kotúče s rôznymi typmi reziva, vrátane diamantových, karbidových a oceľových kotúčov, ideálnych na rezanie kovov, dreva, betónu a iných materiálov. Naša ponuka zahŕňa kotúče s rôznymi priemermi a hrúbkami, aby sme vyhoveli vašim špecifickým potrebám. Zameriavame sa na kvalitu, spoľahlivosť a vysoký výkon našich produktov, čo zabezpečuje efektívne riešenie vašich projektov.

Najdete nás i na MALL.SK Stc-Mt.sk nájdete na GLAMI.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk – Porovnanie cien