FLEX AKU vákuová prísavka VLP 18.0 C GRABO

Kód: 531.330
Novinka Tip
Značka: FLEX
€468 / ks €390 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

S ergonomicky navrhnutým, mobilným, elektrickým vákuovým zdvihákom je možné takmer akýkoľvek predmet bez námahy zdvihnúť, presunúť a presne umiestniť. Tento vákuový zdvihák je ideálny pre rôzne materiály, ako sú dlaždice, sadrokartón, betónové tvárnice, sklo, kovy, nábytok a veľké elektrické spotrebiče. Jeho výkonná funkčnosť zaisťuje efektívnu a spoľahlivú manipuláciu s ťažkými predmetmi

Detailné informácie

Podrobný popis

FLEX AKU vakuova prisavka VLP 18.0 C GRABO

S ergonomicky navrhnutým, mobilným, elektrickým vákuovým zdvihákom je možné takmer akýkoľvek predmet bez námahy zdvihnúť, presunúť a presne umiestniť. Tento vákuový zdvihák je ideálny pre rôzne materiály, ako sú dlaždice, sadrokartón, betónové tvárnice, sklo, kovy, nábytok a veľké elektrické spotrebiče. Jeho výkonná funkčnosť zaisťuje efektívnu a spoľahlivú manipuláciu s ťažkými predmetmi.
Vákuová prísavka má prídržnú silu až 130 kg a prichytí sa takmer na akýkoľvek povrch, dokonca aj na drsné alebo ľahko porézne materiály.
Bezpečnosť práce má najvyššiu prioritu. Vákuová prísavka je vybavená funkciou automatického prisávania a digitálny displej priebežne informuje o aktuálnom podtlaku.

S výkonnou vákuovou pumpou, automaticky sa zastaví pri maximálnom podtlaku.
Electronic Management System (EMS) chráni stroj, predlžuje životnosť a zvyšuje efektivitu
LED – ukazovateľ stavu kapacity akumulátora
FLEX Aku-systém: prevádzka so všetkými FLEX 18 V akumulátormi. Dodanie bez aku a dobíjacieho zariadenia

Menovitý prúd vzduchu 20 l/min
Maximálny podtlak 0,8 bar
Maximálna zdvíhacia kapacita 130 kg
Prevádzková teplota 0°~60°
Rozmery dxšxv 300 x 184 x 121 mm
Napätie akumulátora 18,0 V
Kapacita akumulátora 2,5 / 5,0 / 8,0 Ah
Hmotnosť bez akumulátora 1,48 kg

Keramika, kameň, betón a bridlica

Maximálna vertikálna prídržná sila**: keramika 170 kg, betón 80 kg, bridlica 80 kg
Paralelná prídržná sila**: keramika 120 kg, betón 80 kg, bridlica 80 kg

Dlažba: Či už kladiete keramické alebo dlaždicové podlahy, vákuový zdvihák umožňuje presné zdvíhanie a presné umiestnenie dlaždíc, vďaka čomu je kladenie dlaždíc rýchlejšie a presnejšie.
Záhradníctvo a terénne úpravy: V záhradníctve a krajinnom dizajne môžu byť záhradné dosky a dlažobné kocky umiestnené s milimetrovou presnosťou, čo zjednodušuje dizajn záhrad a vonkajších plôch.
Stavebné projekty: Keramické dlaždice možno bezpečne a efektívne pripevniť na steny alebo fasády pomocou VLP 18. Vďaka tomu je realizácia stavebných projektov jednoduchšia a rýchlejšia.

Dodatočné parametre

Kategória: Skladovanie a transport
Hmotnosť: 5 kg
Výrobca: FLEX

AKU power FIX

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Stc-Mt.sk nájdete na GLAMI.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk – Porovnanie cien