DISTAR Diamantový kotúč 125 PRO GRES BAUMESSER DISTAR Diamantový kotúč ?125 PRO GRES BAUMESSER

Kód: 91315538010
Značka: DISTAR
€38 / ks €31,70 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Rezný/brúsny kotúč. Režte a brúste!
Pri spracovaní keramických dlaždíc alebo keramickej žuly často potrebujete rýchlo prejsť z rezania na brúsenie

Detailné informácie

Podrobný popis

DISTAR Diamantový kotúč Ø125  PRO GRES BAUMESSER

Rezný/brúsny kotúč. Režte a brúste!
Pri spracovaní keramických dlaždíc alebo keramickej žuly často potrebujete rýchlo prejsť z rezania na brúsenie. Výmena kotúča za brúsny kotúč a naopak zaberie veľa času a je nepohodlné použiť prídavnú uhlovú brúsku, preto je nástroj s oboma funkciami súčasne výborným riešením!
Brúsny kotúč 1A1R PRO Gres má na čele širokú 20 mm diamantovú vrstvu. Okrem rezania umožňuje široká vrstva efektívne brúsiť hranu dlaždice, brúsiť nerovnosti a vykonávať zakrivené rezanie.
Čepeľ je obzvlášť účinná pri rezaní dlaždíc pod uhlom 45 stupňov, pričom vykonáva jemné brúsenie hrany. Diamantová vrstva po rezaní dodatočne obrúsi hranu, čím vytvára čistý povrch.
Čepeľ skvele funguje spolu s nástavcom príslušenstva Slider 45 MECHANIC pre uhlovú brúsku na rezanie pod 45-stupňovým uhlom.
Vyrába sa s vonkajším priemerom 125 mm, s montážnym sedlom 22,2 mm a používa sa na uhlovej brúske 125 bez chladiacej kvapaliny. pozri si video TU

Dodatočné parametre

Kategória: Rezné kotúče
Hmotnosť: 5 kg
Výrobca: DISTAR

PRO GRES

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Najdete nás i na MALL.SK Stc-Mt.sk nájdete na GLAMI.sk NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk – Porovnanie cien